Naše služby

test

F&B Catering je součástí společnosti F&B Centrum, s.r.o.
Naším cateringovým centrem se staly historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí přímo v 1. patře budovy Pivovaru Staropramen, a.s.


Tyto unikátní prostory jsou vhodné pro účely pořádání společenských soukromých oslav, firemních večírků, svatebních hostin, školení, konferencí, prezentací a dalších akcí. Je zajištěn kompletní cateringový i koktejlový servis v rámci restaurace Potrefená husa Na Verandách a music clubu PHENOMEN a dále pak i všechny další doprovodné služby. Samozřejmostí je flexibilita, individuální přístup a vysoká profesionalita s garancí zajištění všech požadavků klienta.


Zázemí celého centra Na Verandách umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity            osmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech společně s music clubem PHENOMEN, restaurací Potrefená husa Na Verandách a společenskými prostory Paspova sálu.


Při exkluzivitách všech zmíněných prostor není účtováno žádné nájemné a klient hradí pouze rozsah sjednaných gastronomických služeb!

Poskytujeme připojení k internetu 16Mb/2Mb nesdílená portová rychlost 1:1 a na přání jsme schopni zajistit navýšení kapacity až na 80Mb/80Mb.